Kotouly jako definice absolutního dna.

26. ledna 2011 v 17:29 | Guenon |  Co se nevešlo...
A vlastně ne dna. Ono je dno, pár set metrů sraček, a pak já. Aneb mám se jednoduše báječně. :D

Víte co? Potřebuju už, aby se otočil vítr. Všechno je totiž jednoduše otřesné...
A to nejen proto, že jsme dnes ve školy dělali kotouly vzad. Nebo že nám příšerně chlupatý tělocvikář vyhrožoval přicházející hrozbou jménem výmyk (ani jedním Y si nejsem úplně jistá, dnes mi to zase jednou nemyslí, když tak mě opravte :D)

Co se týče dlouhodobého problému jménem matika, svůj boj jsem prohrála. Nejhorší na to je, že nemohu vinit vůbec nikoho - tedy kromě sebe. Ale dejte mi moment, třeba přece jen na někoho přijdu...
Zničila jsem si mobil. Nebo se mi zničil on... tak jako tak, na tři měsíce starém a nádherném miláčkovi se objevil pavouk značíčí zkurvenou obrazovku. Ořvala jsem to a zatím to úspěšně tutlám. Doufám, že to půjde dlouho... Kdybych se přiznala teď, byl by to vážně poslední hřebíček do rakve. (PS: Kdyby někdo věděl, jak a za kolik se to dá spravit, hlašte se:D)
Doma máme válku. Což znamená, že mám peklo. Mám se učit, musím uklízet... uklízím. Bolí to. Kdybyste viděli těch hnusů, co jsem měla pod postelí, nikdy se na mě nepodíváte:D Taky jsem vyházela staré hardy, do ktrerých už tu svou kotelnu nenacpu, a vytřela celý byt. A víte co? Nenávidím fyzickou práci:D Bolí to.:D

Je toho tedy víc, ale nebudu vás obtěžovat svými pozemskými problémy. Namísto toho...

Co vlasně namísto toho? Za života stylem do školy, domů, učit se, uklízet a spát (v deset! Zvracím... :D) toho víc nezažiju. Tak co si budem nalhávat, jedem dál!

Učitelka na češtinu - a zároveň nejhorší třídní všech dob -, kterou dnes všichni definitivně překřtili na Matyldu "Krávu Zasranou" Lukavčíkovou (pravé jméno změněno, protože víme, jak je net malý), nám dnes dala tak těžkou písemku, že asi budou samé kule. Literární test, porozumění textu - zní to primitivně, že? No to byste museli vidět, co nám tam ta kachna plesnivá dala. (Ano, v lásce jí nemám:D)

A něco pozitivního? Brzo mě čeká včeře a nechám si zdát o krásném Brianovi Kinneym (hlavní "stár" seriálu Queer as folk - hraje ho Gale Harold, jestli vám to něco říká:D).

A to to s tou večeří to nemám jisté. Matce mé teď hrabe natolik, že vyhrožuje už i tak, že pokud nebudu mít uklizeno pořádně, nedostanu nažrat. Vynikající, ne? :D

To, že mám blok velikosti čínské zdi vám ani říkat nemusím, že?

A tak se loučím, žijte blaze, neberte drogy (nebo je berte, ale jen ty lehké a jen střídmě), jezte zdravě a prostě... Vše dělejte tak, abyste na to nebyly tak bídně, jako já.

(a ještě ke všemu mi nejde icq! :D)
 


Komentáře

1 Angie Angie | Web | 26. ledna 2011 v 18:40 | Reagovat

No, JÁ si všimla, že ti nejde ICQ. Ale copak nechápeš, že tak trpím i já? Málem si tu rvu vlasy, Guenon, něco jsi mi slíbila, že pošleš, vzpomínáš? (Tím ovšem na tebe vůůůbec netlačím:-P)
Ne, sranda. Pokud máš toho učení hodně, tak to chápu, to je samozřejmě přednější, takže mi ty fotky pošli, až budeš mít trochu času. (Ale ne za rok, prosím:D)
Tělocvik mi ani nepřipomínej. Dneska se mi udělalo tak špatně, začala mě bolet hlava, že jsem odešla domů. My naštěstí budeme teďka jen dělat nějaký test na běhání, kdybychom dělali ještě gymnastiku, asi zhynu. Osobně kotouly vzad nenávidím - neumím je. Jednou jsem si tak vyrazila dech a od té doby je prostě nedělám.
S mobilem ti neporadím, ale je mi tě hodně líto. Pro mě je mobil jako moje ruka, oko, hlas, srdce:-P
Jo, fyzická práce bolí, to je obecně známo:-D Naštěstí mám formou každé soboty již letité zkušenosti a nácvik, takže mé tělo to přijímá bez bolesti. Ovšem vědomí trpí jako zvíře:-D
Tak já to tady ukončím, zas jsem se jednou rozepsala, že jo.
P.S. Na těch fotkách každopádně trvám! :-D

2 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 26. ledna 2011 v 19:51 | Reagovat

Hele já jsem na tom podobně s češtinou.. Ale za to může učitelka (vážně! :-()
Zkus to reklamovat :-). jetli je starej tři měsíce, mohli by to vzít.. a jestli ne, tak holt k svátku/narozeninám/ dní dětí ;-).
Tělocvik. :-!. Vyhrožovala mi dvojkou (při volejbale/přehazce/basketu se míče ani NEDOTKU.), ale nakonec jsem to uhrála díky docházce.
Fyzická práce je nic, ale alespoń při ní trochu zhubneš )pokud to potřebuješ?) a většinou nemusíš myslet na nic jinýho...8-).
Češtinášky jsou krávy. Já měla i po pohnojený čtvrtletce stále trojku a ona mi tam pak dala koouli ze slohu se stejnou váhou jako průměrnej test... (NIKDY  jsem ze slohu neměla anï trojku.. a navíc jsem byla jediná z třídy a navíc ani ona mi nebyla sto vysvětlit za co...). Nevím jak tebe, ale stále mě uklidňuje, že i ona mluví tatarsky (protože jinak bych jí přece nerozuměla, ne?!) :-x

Všechno je dobré na konci. jestli to není dobré, pak to není konec ;-).
Peace out :-)

P.S. Ani nevíš jak se mi po tomhle ulevilo :-D

3 Guenon Guenon | 26. ledna 2011 v 19:54 | Reagovat

[1]: vidíš, já na tebe úplně zapomněla! (já vím, jak jsem mohla...:D ) I přes mnou příšernou nezodpovědnost to bylo ošklivé, zítra to napravím - dnes už nestíhám, mám před sebou učení, vanu a postel (tady jsem prajkticky na černo), takže zítra. Slibuju:D
No běh by pro mě byl ještě horší... To je mučení na dlouhou dobu. :D

4 Guenon Guenon | 26. ledna 2011 v 19:56 | Reagovat

[2]: koukám, že nejsem sama, kdo jaksi bojuje (i když jsem na tom hůř:D)
a já ze závěrečný slohovky mám dvjku, ufff:D s naší milou třídní jsem to čekala o moc horší:D A kdybych chtěla reklamovat, musím to říct doma... to nepůjde:D

5 lina lina | Web | 27. ledna 2011 v 15:56 | Reagovat

Já už jsem na to přišla, hold půjdu vytírat podlhy - otec bude spokojenej, máma bude spokojená, co záleží na mě...Lol...s mobilem ti tonezáviím, ale určitě, když se zeptáš v nějakým servisu, tak ti to spraví..kdybys viděla toho mýho chudáka otlučenýho, navíc jsem teď ztratila sluchát a jsem na tom celkově bídně...Jinak fighting!

6 Angie Angie | Web | 27. ledna 2011 v 16:26 | Reagovat

[3]: Mě je taky obrovskou záhadnou, JAK JSI MOHLA, Guenon? Tohle se mi prostě nestává. A teďka to nemyslím jako vtip.
Já teda doufám, že to napravíš a co nejrychleji, dneska max. v osm to očekávám:-D
Na černo?:D Ty máš taky dost:-D
Tak mě běh zas tak moc nevadí. Sice mě píchá v boku, ale 12ti minutovky mám celkem slušné. Tak jsem zvědavá na tohle, tohle je zas nějaký jeden z povedených testů :-?

7 Angie Angie | Web | 27. ledna 2011 v 16:27 | Reagovat

Oprava: *záhadou.
Já přišla před chvilkou z ústavu jménem škola, takže přetrvávají ještě následky z té psychické újmy.

8 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 27. ledna 2011 v 18:01 | Reagovat

Dobrá otázka. :-D Do parodie to tentokrát může jít, ale ne nijak moc, jenom tak trochu :-) ;-)

9 Guenon Guenon | Web | 27. ledna 2011 v 21:11 | Reagovat

[5]: že budeš vytírat podlahy? tak to se potkáme, já budu o pár metrů dál, mejt záchody...:D A chci to někam jít zkusit, zeptat se, ale musím se poptat, jestli takový nesmysl v našem zapadákově vůbec máme:D

[6]: 12 minut? Ale fuj! pro mě je vytrvalost i šedesátka...:D A z té skutečné vytrvalosti jsem prej měla nejhorší čas v celé historii našeho gymplu:D A zbytek už jsme vyřídily :D (já vím, jsem skleróza:D)

[8]: to jsem ráda, bez parodie by t nešlo:D a já mám přece samé "dobré" otázky... :D

10 Maya Luthrell Maya Luthrell | 29. ledna 2011 v 12:56 | Reagovat

Bože, nechceš se přestěhovat k nám? Tohle je psychický a fyzický týrání! I když, u mě to taky není žádná sláva. Kotouly dávám, ale z hrazdy mám deprese ještě dva po tom, co někdo vysloví to slovo :-/ Nesnáším to...
Typ na matimatiku...ehm..ehm...máme to společný, řekla bych. V tomhle směru bych řekla, že blbá je pro mě malý výraz.
Dostali jsme nového třídního, který se každou hodinu baví tím, že mě pozve před tabuli a pak říká, jak moc jsem ubohá, když nevypočítám goniometrickou rovnici (kterou on mám mimochodem napsanou s podrobným popisem postupu na papíře, se kterým chodí snad i na záchod). Ale tak dobrý no...
Doufám, že to zvládneš, musíš! Dokaž, že nejsi jako já :-D
A rodiče by tě měli podporovat a ne to ještě víc přitěžovat!
Mamka mi tuhle řekla, jestli necho být právnička a když jsem se na ní koukla stylem, ať zapomene, tak řekla, že to nevadí, že jako uklízečka se uživím taky.
Mohly bychom založit Klub nepochopených autorek, co říkáš? :-D
P.S.: Fyzická práce je svině :-)

11 kami kami | Web | 31. ledna 2011 v 19:47 | Reagovat

Ty máš ale šťastné dectvo. :D
Asi je dobre, že nerozumiem slovu "výmyk". Boj matikou som prehrala tiež a to s dvoma dvojkami na štvrťročkách, doteraz nechápem ako mi z toho mohla vyjsť štvorka, ale už to neriešim. Ostatné problémy... žiaľbohu tu sa už družiť nemôžem, tak teda prajem zdar, nech sa polepší. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žádná z povídek nebyla napsána za účelem zisku.
Všechny postavy, jejich charaktery a místa použité v knihách patří výhradně
J. K. Rowlingové.