Únor 2011

A stejně budu krtkem, mami!:D

21. února 2011 v 23:39 | Piece ( kdo taky jinej by vymyslel takovej blbej název, že?:D) |  Co se nevešlo...
Ááá camon, camon, camon baby! Twist and shout! Úúúú…!


Hello guys! Hasta maňáňa a podobný ptákoviny... ano, i o tom to bude (+ básnička:D):D

Tripple - drabble : Sám v temnotě

9. února 2011 v 18:58 | Guenon |  Jednorázovky
Je to už celkem dávno, co jsem tohle posílala do soutěže u Belatrix Black. A jelikož nemám vůbec co přidávat a zrovna jsem si na to vzpomněla, přidávám to. Můj první pokus o drabble. Není to zázrak, ale což... Zde to máte a budu ráda, když zanecháte komentář.

Já jen, že...

5. února 2011 v 19:26 | Guenon |  Co se nevešlo...
Přísahala jsem si, že nenapíšu další článek do té doby, než budu schopná napsat něco pozitivního.
Přísahala jsem si, že zase budu psát. Chybí mi to... Psaní mi neuvěřitelně chybí. Víc než ztracení známí, víc než hezký čas s dobrou knížkou, víc než brambůrky, víc než seriály, víc než táta. A přece - přece nepíšu. Je to blok? Nebo něco víc? Chtěla bych se ponořit do příběhu, který z nečitelných stránek v mé hlavě přeskočí na papír (tím rozumějte stránku wordu) a který mě vtáhne. Vtáhne, pohltí, změní. A tak čekám - čekám, až některý nápad budu považovat za dostatečně dobrý. Protože zatím tu není - a tím neříkám, že nemám nápady. Mám jich až moc - ale ždáný není takový, aby v konečném důsledku něco znamenal. Jak dlouho na to budu čekat? Dočkám se vůbec někdy? A pokud ano, poznám to?
Toť k mé vlastní tvorbě. A co se týče FF, na tu jsem sprostě líná. Mám chuť vám vyzradit jak to celé mělo být a poté vše smazat. Jenže na tak radikální krok jsem moc velkej srab. Takže přidávám tempem kapitola za měsíc - a to v lepším případě.

Někdy si říkám, jestli to tady má ještě cenu. Říkám si, jestli z nás tří nejsem jediná, které na tom ještě nějak záleží.

K tomu pozitivnímu - je šance, že získám nový notebook. Možná. :D

Chtěla bych umět malovat. Pořídila bych si baret, pončo a levný byt ve velkém městě, kde bych se pokoušela prosadit. A všechno by bylo krásné.

Tímhle článkem říkám, že žiju. Že se omlouvám... A že i když nekomentuju, čtu. A komentovat zase začnu... Doufám.

A že jsem u babi, kde jsem ve vyhnanství. Otec mě na víkend na poslední chvíli zrušil, matka měla jiné plány a doma mě nechtěla a tak mě strčili sem. Báječný pocit. Prý ať se nedivím - a že kdybych měla lepší známky a nevypadala tak příšerně, že by si mě doma nechali i při té velectěné návštěvě.

Nechám si píchnout jazyk a ode dneška oficiálně šetřím na tetování. :D Není to fajn?

A také jsem dnes, po prapodivném rozhovoru, přišla na to, proč ze mě nikdy nebude nefalšovaná metalistka. A nějak mě to nesere :D

Tak a já půjdu - možná si popláču, možná si dám vanu, možná sním krabičku ibalginů (just kidding!!! :D:D) Každopádně se mějte lépe než já a pic! :D
Žádná z povídek nebyla napsána za účelem zisku.
Všechny postavy, jejich charaktery a místa použité v knihách patří výhradně
J. K. Rowlingové.