Veselé poletování

27. července 2011 v 23:22 | Guenon
Našli jste někdy písničku, která by přesně vystihla vaši náladu? Jako vystřižená či upletená z pocitů minulých dní? (a to i přes to, že je zpívána v žánru, jímž ze zásady opovrhujete:D)

No a... Vše je podivně hezké. Mám už na co vzpomínat, ale také se na spoustu věcí můžu těšit. Přelom prázdnin asi strávím doma, musím si po tom šíleném kolotoči dát alespoň týden rutiny, jinak z toho někde omdlím. Takže spát, brigáda, domů, spát, seriál a špagety, icq, zamilované civění do zdi, seriál, spát... a tak dále. Bude to fajn. Jo a ještě musím někam vtěstnat učení, posledních pár dní jsem vždycky zvládala jen pár slovíček ASL a docela mě to mrzí.

-po wc pauze pokračuje s článkem vylejvákem-

Na hajzlu jsme myslela na tu písničku. Je báječné vědět, že je. Vždycky, když si jí pustím, si připomenu tenhle pocit. Proto je důležitá natolik, abych jí zvěřejňovala.

Musím nějak zkontaktovat někoho z toho neprázdninového světa. Ani od Piece už jsem neslyšela ani nepamatuju. (kdybych se k tomu neodstala, napiš článek, ať vím, že a jak žiješ. Nemáte ty tynečky už náhodou? ... and is it like everythinq you´ve wished for? :D) No nic. Přestanu si z článečku dělat vzkazník a popojedem.

Možná sem začnu házet takovou vypisovací povídečku, co na ní poslední dva dny dělám. Není HP, takže na ni možná hodíte bobek, ale co. :) Zkusím to.

Hodně přemýšlím o dětech. Jak divní tvorové to jsou... A jak báječní. Víte, deset dní v přítomnosti sladké sestřiny dělá divy. (i když je to brutální zabíračka. A to i když jste doma málo kdy. Jsem prostě někde na pomezí toho, že děti NIKDY nechci a toho, že na to někde hupnu s ´anonymním dárcem´ a pořídím si nějaké HNED.)

Takže... Ve zkratce mám bordel ve všem. A musím dojít do knihovny... jinak jsem tuhá. (ten dluh už Everest přerostl dávno)

Což mi připomíná... vůbec nečtu. Ve všem tom zmatku nějak nebyl čas.

(bože, tenhle článek je o ničem *bije se zničeně do hlavy*)

Jo a mimochodem... rozhodla jsem se oživit jednu povídku z HPFF. Tak dejte dolů vědět, kterou. Která bude mít nejvíc žadatelů, vyhraje (nebo si řekněte o jednorázovku a zadejte ji. Mě je to v podstatě fuk - jen chci napsat něco HP a potřebuju podnět) *zajímá se, zda-li bude mít alespoň jednu žádost:D

Jo a štve mě moje matinka - jaký dramatický a ojedinělý zvrat v pubertálním životě!

no nic. Dobrou noc, sladké sny (víte, o kom si necháte zdát?), žádné blechy v postely (inside joke! všímáš si? :D), a pamatujte... This is how it starts. Lightning strikes the heart. It goes off like a gun... Brighter than the sun! Ooooh we could be the start, just fallin' from the sky, shining how we want... Brighter than the sun!
 


Komentáře

1 Piece Piece | Web | 31. července 2011 v 15:50 | Reagovat

Zamilovaně??? :D Oh... tak to jsem celá u vytržení :D Povídku chci oživit. Lež. Stopro. :D Mimochodem... tanečky už začaly a je to hezký.... hlavně zábava:D Článek napíšu, už jsem doma:D Musíš se někdy stavit na icq, drahouši :D Á koukej sem hodit tu vykecávací věc. Hned :D Alespoň se nebudu nudit :D

2 Guenon Guenon | 31. července 2011 v 16:52 | Reagovat

[1]: Explicitně kvůli tobě jsem tam vlezla:D a ty nikde:D Víš co? napiš mi, kdy budeš doma a budeš mít čas. Takhle to nejde. Jsem děsně neinformovaná. Zaranžujeme meeting:D (vypsala bych ti dny, kdy nemůžu, ale ty to udělej první:D s tanečkama toho budeš mít víc:D)

3 Guenon Guenon | 31. července 2011 v 16:55 | Reagovat

[2]: jakože jsem vlezla na icq, víš? :D jen aby bylo jasno:D (a toho jsem se bála:D lež je nejhorší! měla bych to celé přepsat, a nebo ještě líp, spálit:D)

4 Angie Angie | Web | 8. srpna 2011 v 13:26 | Reagovat

Guenon, neprobíraly jsme ty děti na icq? Ne, že?
Taky jedno chci, já zase mám parádního 5 měsíců starého bratrance a je dokonalý, miluju ho.
Taky chci takové mimi. Ale nevím, jestli s anonymním dárcem:-D
Co když to bude zrzek? :-D
(I když někteří jsou sexy...)

5 Piece Piece | Web | 16. srpna 2011 v 0:51 | Reagovat

Hele, brouku, co je s tou lží? :D A nebo s čímkoliv jinym? :D Nechci dělat z blogu vzkazníček, ale mam dojem, že potřebuješ trochu pošťouchnout (pokud své tedy neudělala wladka a její stížnost na chybějící kapiloly:D) Nechtěla bys čistě náhodou projet počítač a něco sem plácnout? Nechtěla bych totiž porušit tradici čast=ho přidávání a momentálně jsem bez čehokoliv :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žádná z povídek nebyla napsána za účelem zisku.
Všechny postavy, jejich charaktery a místa použité v knihách patří výhradně
J. K. Rowlingové.