Září 2011

Každý večer, každou noc

21. září 2011 v 15:15 | Piece |  Básničky
Bááásnička! :D No, jak jinak. V poslední době to se mnou jde poměrně z kopce a básničky jsou můj jediný umělecký počin. V téhle byl pokus o vyšší-dívčí (techniku v básnění), tak… Enjoy! :D

Holý zadek jako z Ráje!

14. září 2011 v 14:31 | Guenon |  Na téma...
Už v Bibli se našli dva nadšenci, kteří si pobíhali po Zemi tak, jak je ten jejich Velký šéf zpatlal. Nazí (a ano, jsem zastánce teorie, že ty listy tam byly přidány až později z cenzurových důvodů). Jenže silně pochybuji, že Evča měla stehna pokrytá celulitidou a prsa vhodná leda tak k zastrčení za opasek - a Adíkovi se mezi nohami jistě také nepohybovala nějaká méněcenná žížalička Jůlie.
Ovšem dnešní pravdou je, že jsme tak nedokonalí, až to bolí. Každému někde něco přebývá, zchází, překáží či nesedí. A jelikož nedokonalost rozhodně vyšla z módy již někdy za Venuše z Věstonic, přišel stud. A nahota a stud vytvořili ten nejmocnější pár, který kdy navštívil naše obydlí. Od jejich útoku se při sexu začalo zhasínat.
Já osobně musím říct, že představa se před někým pohybovat tak, jak mě ďábel stvořil, je děsivá. Příšerně a nekonečně mi nahání strach a to se asi nezmění. Vlastně se snažím zavést nový trend - koupání v plavkách. (a ne, nemyslím bazén - tam patří neopreny - myslím vanu.) A myslím, že jakožto každý nový, absolutně pitomý a zbytečný nápad se to chytí a bude to hitem světové míry. Jako Facebook.
Nechápejte mě špatně, nejsem fanoušek dry-humpingu (píše se to vůbec takhle?). Jen nejsem potěšená, když už i u reklam na Rexonu musím pozorovat bradavky nějaké slečny bez obličeje. Stejně jim to ten zatracený sprcháč neprodá o nic lépe, jen si několik slintálků přijde na své. No bóže. Tak je tam má. Tím se zase snažím říci - pro ty, co mě zatím nepochopili *slimejši* - že se s nahotou plýtvá. Stále více a více. Už nejen z recese. Jen tak, protože v Cosmopolitanu napíšou, že je to báječně přirozené a jednoduše zdravé. A mě by to bylo srdečně u mé nahé, velké a neopálené prdele, ale (velké ale) - když už dáma chce jít na ostro, ať zatraceně nebere minisukni a nebo alespoň drží pazourky hezky u sebe. Děkuji předem. (a ne, to si nevymýšlím. To jsem zažila. A dodnes mám noční můry. Fuj, my ženské...)
Takže nahotu ano, jen hezky v soukromí s námi zvoleným/i a tak, abych se nemusela koukat. Protože mám děsně vysoké standady a určitě byste se mi nelíbili. A pak si buďmě nazí hezky bez míry a s Mírou. Pak je to správně.
PS: Můj první pokus o téma týdne. Buďte milí. :)

Osudová kurva

10. září 2011 v 19:06 | Piece |  Básničky
Básnicky jsem se opět rozvášnila:D. Původně jsem ji sem nechtěla dávat, ale když se Guenon nakonec nepochlapila, tak jsem změnila názor :D. Je taková… zvláštní, hodně ovlivněná momentální náladou a hodinou literatury. Velký dík patří kapele Bon Jovi a You give love a bad name :D.
Žádná z povídek nebyla napsána za účelem zisku.
Všechny postavy, jejich charaktery a místa použité v knihách patří výhradně
J. K. Rowlingové.