Kapitola první - Bomby atomové a šoky trvalé

3. ledna 2012 v 22:20 | Guenon |  Hledání - HP povídka
Baf! Lekli jste se? Aneb Guenon představuje svůj první novodobý kapitolový počin. Předem varuju, ignorujte dočasný název, mám teplotu a rýmu a nejde mi myslet:D
Tohle je taková... Odlehčená záležitost. Hrozně mě baví to psát. Jde to samo. Doufám, že mě s tím nepošlete do kopru. :)
Jinak... Varování zatím žádná! Fakt.
No... Možná 12+. Ale povídka se dopracuje dál, věřte mi.
Nechci moc prozradit, protože originalitou to rozhodně neoplývá, tak ať vám nezkazím ta málá překvapení.
Ehm... Komentujte! :D (Ale vážně jako. Třeba mi i klidně napište jen Ty smrdíš!- pokudsi to budete myslet:D)
Zatím to neumím zapasovat do rubriky, zítra se zeptám Piece, a pak dopíšu Info. Ok? :)
Hezké čtení :)


"Potřebuju s tebou mluvit," vytrhl ho jeho bratr ze zamyšlení. To bylo samo o sobě zvláštní - nepamatoval si, kdy naposledy si s ním Albus dobrovolně pokoušel promluvit. Obvykle ho okázale ignoroval ve jménu své veledůležité mise s cílem přečtení každé bichle v bradavické knihovně. Kdyby si nebyli tak nezpochybnitelně podobní, přísahal by, že nesdílejí jediný gen. Jejich otec pyšně prohlašoval, že tuto nepříjemnou vadu osobnosti - i když to možná nepopsal přímo takhle, uvažoval James - Albus zdědil po jejich babičce, Lily Evansové-Potterové.
"Jasně," pokoušel se na bratra usmát, ale jeho obličej razantně zaprotestoval a vyloudil jen pokřivený úšklebek mentálního pacienta. "Spusť."
"Ne tady," šeptl Al jakoby vyděšeně a rozhlédl se po přeplněné společenské místnosti. Právě ji okupovala asi polovina Nebelvíru - všichni se uspěchaně snažili dodělat horu domácích úkolů, která jim byla - jako vždy v předvánočním období - naložena, aby měli svátky volné.
James se napřímil se zájmem - tohle chování bylo zvláštní a vůbec se k vzornému a tichému (alespoň v porovnání s Jamesem) Albusovi nehodilo. Očima nervózně těkal po místnosti a tvářil se, jako by byl radši kdekoli, jen ne tam, kde se právě nacházel. Skoro jako… Ale to přece nebylo možné! Okřikl James sám sebe hned několik vteřin na to. Albus Severus Potter přece nemohl být v maléru.
Ale vše naznačovalo opaku.
"A kam chceš jít?" Zeptal se James, náhle s mnohem větším nadšením pro věc. Pokud se Albus nějakým nepochopitelným zázrakem dostal do maléru, hodlal si vychutnat každou vteřinu. Už to přece příliš dlouho byl on, kdo byl na místě provinilého, a Albusův perfektní školní záznam mu byl otloukán o ústa i svědomí.
Na druhé straně si věci sakra užije.
"Já nevím…" podrbal se Al nejistě za uchem - ach, ten má tek určitě průšvih, radoval se James. "C-co třeba u mě v pokoji?"
"Proč ne," pokrčil James rameny a zvedl se, aby mohl následovat svého ukoktaného bratra, který byl tak jistě v nějaké kaši, jako že James letos opět vyhraje školní pohár a dostane zlatonku z těch slizkých zmijozelských spárů.
Když dorazili na místo určení, James si stoupl do středu místnosti a vyzývavě se podíval na svého bratra. Ten se ale v tu chvíli soustředil na své tkaničky.
"Dělej, vysyp to, nemám celý den," po chvíli to nevydržel James. Někdy byl ohledně dobrého drbu horší, než jeho čtrnáctiletá sestra. A tohle bylo zatraceně dobré. Cítil to v kostech.
"J-jak víš, že mám co vysypat? Třeba mi jen chybí přítomnost rodiny a chci si popovídat," namítal Albus chabě.
"A je to tak snad?"
"Ne," přiznal po Al po chvíli přemýšlení.
"A prozradíš mi to už konečně, nebo čekáš, až snesu fialové vajíčko?" dorážel netrpělivě. "No tak, jak zlé to může být? Urazil jsi snad Rose? Ona je přece jediná, s kým sem vůbec bavíš. A nebo jsi ztratil knížku z knihovny? Omylem nakopl koťátko?" pokoušel se James přijít s listem hříchů, kterých by se podle jeho mínění Albus dokázal dopustit. "Anebo," řekl ještě nakonec a nasadil falešně zděšený výraz "jsi snad zapomněl odevzdat domácí úkol?"
"Ne," řekl Al tiše a absolutně ignoroval urážky, které James tak pracně vytvořil. Což byla neskutečná drzost. "J-já-," odkašlal si. "Ehm, totiž- V-víš, ve třetím… T-teda prostě jsem…"
"Pro boha, to jsi teplej, někoho jsi zbouchnul anebo sis našel rakovinou bulku na prdeli?" nevydržel James bratrovo blekotání.
Po tomhle se Albus překvapivě rozesmál, čímž učinil situaci ještě divnější. Jamesovým vtipům se obvykle nikdy nesmál.
"Co je?" otázal se James inteligentně, když po dlouhé minutě Albusův smích neutichal. Tak vtipné to přece nebylo.
Ovšem jeho mladší bratr se svalil podél stěny, držel se za břicho a po tvářích mu tekly slzy smíchu.
Zjevně byl lepší, než tušil.
"J-já tě vážně nechápu, víš t-to?" zadrhával, ale tentokrát tomu tak bylo kvůli zjevně neovladatelným vlnám smíchu. "J-já tady málem pojdu, jak se ti to snažím nějak vysvětlit, a ty nakonec jdeš a uhádneš to! Na první pokus, zatraceně."
"E… Cože?" tápal James nejistě. "Jak to myslíš? Někoho jsi zbouchnul? Víš přece, že to nejde, pokud se o holku jen omylem otřeš před knihovnou. Nebo si tě nějaká pustila k tělu?"
"Ne," kroutil Albus razantně hlavou, už opět nepřirozeně vážný. "Ne tohle. To před tím."
James horečně přemýšlel. Říkal něco o rakovině a pak…
Překvapením vytřeštil oči.
"Gay?" zeptal se, jelikož na více slov se nezmohl. Jeho bratr, momentálně červený jako rak, jen přikývl.
James se posadil vedle něj na zeď a ruce mu zajely do vlasů.
"Páni," prohlásil po chvíli napjatého ticha. Al se jen uchechtl. "A to jako opravdu gay? Na opravdový a konkrétní kluky?" ujišťoval se. "Protože celá rodina už se celkem smířila s tvou asexualitou. Neměj strach - nikdo se na tebe nebude dívat jinak," pokoušel se žertovat, aby odehnal nemilý ruměnec, který se usadil na jeho tváři.
A James Sirius Potter se nečervená. Tak to prostě na světě funguje.
"Hm," přikývl Al znovu.
"Páni," zopakoval James. "Tak asi…" pokračoval, protože měl neodbytný pocit, že Albus čeká, až něco řekne. "Díky, že ses mi svěřil, no."
Al stále jen zíral do prázdna, a tak pokračoval.
"Neboj, určitě na tebe nikdo nebude koukat jinak - však víš, jsme tvoje rodina, všichni tě milujem, bla, bla, bla…" pokračoval. "Vlastně to i dává smysl," dodal potom.
"Myslíš?" na tohle Al reagoval.
"No, asi jo," mudroval James. "Však víš - tichej, věčně zalezlej někde mezi knížkama, kamarádí se jen s holkou, která je navíc jeho sestřenka - to je přece univerzální definice, ne?"
"Možná," připustil Albus, ale vůbec se netvářil přesvědčeně.
"Jak dlouho to víš?" chtěl vědět James. Měl pocit, že detaily by ho mohly přimět pochopit celou situaci.
"Už nějakou dobu," řekl Al neurčitě. "Ve třetím ročníku to bylo jasné," dodal potom. To byla dlouhá doba.
"A jak jsi to zjistil?"
"Ehm…" Al opět ztratil jistotu, kterou na chvíli nabral. "To je totiž tak - ještě je tu něco. Ještě ti musím něco říct."
"Je toho víc?" nevěřil James.
"Tak trochu. Já totiž to… Mám přítele," dostal ze sebe Albus úspěšně po chvilkovém zápolení s vlastním nejlepším přesvědčením.
"Cože?" vykvikl James staženým hláskem, který ze všeho nejvíce připomínal Ufňukanou Uršulu.
"Mám přítele," opakoval Albus, tentokrát jistěji.
"Počkej… Jako imaginárního?"
"Ne."
"Mrtvýho?"
"Ne."
"…z gumy?" zkoušel to James. Měl přece právo na to, aby se mu nelíbilo, že to někdo zkouší na jeho malého brášku. Nezáleželo na tom, jestli to byla žena, muž nebo veverka čiperka.
Albusovi bylo šestnáct.
Al přeci znal pravidla strýčka Rona! Od třiceti ať si dělá to, co chce, nejlépe už v několikaletém stabilním manželství. Pro všechny Potterovi a Weasleyovy děti platilo to samé. Ujasnili si to minulý rok, když Rosie projevila zájem o podivnou mezilidskou transakci, které se říkalo randění. Za jejich rodičů prý takové nesmysly neexistovaly. Bylo to od Voldemorta rovnou k životní lásce.
James někdy uvažoval, že to měli mnohem jednodušší.
"Ne - je živý, dýchá, mluví i chodí."
"Páni," řekl James znovu a uvědomil si, že to slovo se stalo jeho mottem pro tento den. "Jsou v Bradavicích vůbec nějaký další… gayové?"
"Zjevně," zaťukal si Al na čelo. James si povzdechl.
"Víš, brácha, ne, že bych nebyl rád, že se mi svěřuješ a tak - ale… proč to děláš? Nikdy jsme spolu takhle nemluvili."
"Potřebuju od tebe pomoc," vysvětlil Al prostě. "Potřebuju… Musím to říct naši. Všechno - je čas. Zaslouží si vědět, kdo jsem."
O tom James slyšel taky - o tom, že pro sexuální menšiny se jejich orientace velkou částí definice osobnosti. James o tom nikdy neuvažoval tolik psychologicky - pro něj šlo jen o to, s kým člověk spí. A ať se partnerům, které si jeho bratr v životě vybere, bude v rozkroku houpat cokoli - pro Jamese to bude téměř stejné.
Ale na druhou stranu, jeho bratr čte. Člověk od něj může stěží očekávat praktičnost.
Ovšem… dovedl si představit reakci Harryho a Ginny Potterových? Samozřejmě, v teorii je učili o tom, aby nikoho neodsuzovali a rozdíly mezi lidmi oslavovali. ("Jen se podívejte na tetu Lenku," říkával vždy jejich otec potutelně.)
Lidé však bohužel mívali jiné reakce, když se týkalo jejich vlastního potěru.
"Ok… A po mě chceš, abych byl u toho a držel tě za ručičku?" zeptal se James. Nechtěl být nepříjemný, jen ho vše vážně mátlo.
"No… Svým způsobem ano. Jen jde o to, že jsem ti ještě neřekl všechno."
"E… Neřekl?" Jamesovi se potilo čelo.
"Ne," přitakal zelenooký chlapec a opět se odmlčel.
"Chceš snad, abych zase hádal?" ušklíbl se James. Musel si zapamatovat, že ohledně svého skvělého odhadu se musí tvářit pyšně.
"Tohle by se nepovedlo ani tobě," odtušil Albus neurčitě.
"No a?"
"No a… To tě ani nezajímá, s kým chodím?"
"Ehm… Ne? Vždyť je to jedno, ve tvém věku nemůže jít o nic vážného. Navíc nechci mít šanci mu rozbít fasádu za to, že se na tebe byť jenom podíval." Al se zatvářil ublíženě. "Nejde o to, že je to kluk," snažil se James vysvětlit svou situaci. "Jde o to, že jsi… Jsi můj malej bráška. Albus Srabus, víš?" Nanedobrovolně poděděnou přezdívku se Al zatvářil kysele, ale nechal Jamese pokračovat. "Do doby asi před půl hodinou jsem měl za to, že tvůj největší erotickej zážitek byla jedna mlaskavá od babičky Molly k narozkám. Že jediný místo, kde se ve volném čase vykytuješ, je knihovna. Že tě vzrušuje leda tak bezchybně napsaná esej z lektvarů… Neřekl jsi mi toho příliš, víš? Vůbec tě neznám." A pak si uvědomil, proč by sexuální orientace mohla někoho definovat.
Vždyť kdo vůbec byl tenhle kluk, který vypadal jako jeho bráška, chodil tak i mluvil, ale zjevně vedl nějaký prapodivný dvojí život?
Jamese rozbolela hlava. Nenáviděl, když ho okolnosti nutily porozumívat novým věcem a uvědomovat si vlastní omezenost - a vůbec, obecně myslet.
"Mrzí mě to," řekl Al.
"Já vím," přikývl James. "To je v pořádku."
"Protože to není jen chvilková známost - a chci ho vzít na Vánoce s sebou domů," odpověděl Al na Jamesovu předchozí otázku.
James naprázdno polkl. Tohle budou zatraceně hektické Vánoce, i na Weasleyovské poměry.
"A protože…" Al se naposledy zhluboka nadechl, jak se připravoval upustit poslední atomovou nálož. "Protože to je Scorpius Malfoy."
James sebral svou čelist, která se usadila někde na podlaze, a pak si řekl, že tohle slovo malér nepopisovalo ani v nejmenším.
 


Komentáře

1 chillychilly chillychilly | Web | 4. ledna 2012 v 21:23 | Reagovat

Teda, já se u toho nasmála. James se přesně takový, jaký je podle mých představ a Albík, no, on chudáček už podědil taková pštná jména, tak se na něj nic jiného než podivínství nehodí
A to že chodí se Scorpiusem je velké plus. Už se těším, jak to u nich bude vypadat na Vánoce.
Je to psané tak krásně odlehčeně, to moje vynervovaná osobnost dnes potřebovala :)

2 55 55 | 4. ledna 2012 v 22:16 | Reagovat

tohle bude super povídka :-) a oba dva Pottery jsi vystihla přesně tak, jak si je představuju, takže díky! :-)

3 Guenon Guenon | Web | 4. ledna 2012 v 22:27 | Reagovat

[1]: James je takové pako moje milované, no. Mám to z jeho pohledu, aby to nebylo úplně typické.
Al je... Rozhodně zvláštní, tak je já nejradši, ale hodně jiný, než si myslí James.
A je to taková nevážná záležitost, no? Na nic víc se nemůžu a ani se do toho neženu... ono to přijde samo:D
Ach, ano, já vím, že to byl děsně levnej tah (a měla jsem sto chutí napsat profesora Kratiknota, Huga a nebo alespoň Malfoye staršího - ale oni mi k sobě prostě pasují. Novodobé Drarry:D)
Na Vánoce se upřímně těším sama - musím pozvat Rona. Ten má vždycky nejlepší reakce.
Děkuju moc :)

[2]: Dík moc :) A jsem ráda, že se ti charakterizace líbily... ale Al byl jen z Jimmyho pohledu a ten má tendence vidět vše jednoduše. :)

4 nel-ly nel-ly | Web | 4. ledna 2012 v 23:02 | Reagovat

Děkuji, děkuji, děkuji... tohle bylo... no nevim, kolik minut... pklné zábavy, kdy jsem postupně vyprskávala smíchy a nemohla se zastavit.
Teda dnes už jsem o tom uvažovala asi třikrát, ale druhá generace... no nelákalo mě to, jenže teď
Merline, víš co ti závidim? jak všechno dokážeš psát humorně a přitom tak lehce a s nadsázkou (to já furt svoje myšklenkový pochody, teoreticky chytrý věty, který tak stejně nevyzněj a vůbec, chybějící smysl pro humor - možná proto jsem se usídlila u depresí :D), tohle já bych nezvládla a když bych se snažila, tak by to nešlo

jinak: Bylo to od Voldemorta rovnou k životní lásce. - je pro mě vítěz, a že si bylo těžký vybrat

5 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 0:23 | Reagovat

[4]: Děkuju moc :)
A druhá generace... Já si je oblíbila snadno, ale čtu skoro všechno (všichni jsou děsně vybíraví, víš? Já vynechávám akorát doby Arthura a Molly) Každopádně vím, že to nemusíš, a tak jsem moc ráda, žes to vůbec přečetla... Vážím si toho. (bože, to zní kissassovsky, že? :D Myslím to ale vážně:D)
A deprese je obecně považována za vyšší styl větší hodnoty, tak to ber dobře. :D Já jsem na ní moc velkej... Ani nevím co. Ignorant? :)

6 chillychilly chillychilly | Web | 5. ledna 2012 v 15:44 | Reagovat

[3]: S Kratiknotem, prosííííím :)
Jestli píšeš povídky na přání, tak bych prosila jednoho Kratiknota ve slashi a je mi jedno s kým (tak dobře, Dobbyho, Brumlu, Filche a Hagrida vynechej, ju? Jo a taky Fireznze by to zrovna nemusel být :D )
A jestli nepíšeš povídky na přání, tak na tebe upírám prosebná očka plná naděje :) a tu přece nemůžeš zklamat

7 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 16:33 | Reagovat

[6]: Povídky na přání plánuju už dlouho, jen mi zbývá probrat to s Piece a bude.
Proč zrovna s Kratiknotem? :) Láká tě?
Jestli si napíšeš potom, určitě to splním (nemělo by to trvat dlouho)
Ale k Albíkovi mladšímu ho nedám, to po mě nechtěj. :) Může to být student, ale spíš někdo z Pobertů nebo Potterovské doby.
Vždyť za doby třetí generace by se na nic ani nezmohl! :D

8 nel-ly nel-ly | Web | 5. ledna 2012 v 16:36 | Reagovat

[5]: deprese jako vyšší styl hodnoty, jo? :D :D :D ježišmarjá... ale chápu, seš diplomat
každopádně to zní maličko děsivě O_O ale já si už zvykla, jakmile začnu někoho týrat a zabíjet, hned mit o jde od ruky, zatímco zábavnou blbost vymýšlim hodiny a nakonec to raději vzdám O_O
já ani nevím, po letech jsem se prostě stala vybíravou až hamba.. dřív jsem přečetla všechno,kde bylo napsáno HPFF, jenže mě to omrzelo, protože všude bylo to samé (a neříkám, že já to samé taky nepíšu :D ale psst), v tom horšim případě ještě napsané dost hrůzostrašně, s miliardou chyb (no ty mám taky, ale co už) a v nejhoršim těma, co ani neznaj knihy
krom toho jaksi není čas O_O

9 chillychilly chillychilly | Web | 5. ledna 2012 v 16:45 | Reagovat

[7]: Noooo, že by mě lákal :D to zrovna ne, ale ze zvláštního a zvrhlého popudu bych si něco s ním ráda přečetla :)
Aaale, zmohl, když se i Brumla v těch svým milion letech vzmohl na znásilňování studentů a Hagrida a Filche a já nevím koho ještě....

10 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 16:50 | Reagovat

[8]: říká se to. Vážně - když obecně řekneš, že píšeš komedii a druhý, že tragédii, lidé to berou tak, že ten druhý má hlubší nitro a podstatnější myšlenky.
Já vím, že to tak není, ale můžeš to brát jako pozitivum:D (jde o pisálka, a pak ať si píše co chce... Ne?:D)
Já právě dřív hledala jen samého siriuse, pak samého jimmyho a pak Draca. S věkem mi přibyla zvědavost a vrhám se i na... alternativnější pairingy a děje:D
A hele, když dva napíší to samé, nikdy to není to samé. Podle kvality si vybrám já - proto jsou i lidé, kterým jsem schopná sežrat Draca s Nevillem. (Deville. Ten název mě baví!:D)
A čas, no, to je něco jiného. já na tom gymplu mám pohodu, to víš:D Čtu už i v hodinách:D

11 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 16:52 | Reagovat

[9]: Ale Brumla byl na kouzelnické viagře! :D
a není Kratiknot starší, náhodou? :D ve filmech vypadá a jinam ani nevím...:D
hele, až založím rubriku, poruč si k němu mkoho chceš... ale čím bude mlaší, tím bude menší raiting. (S Albiem mladším se na 18+ nezmůžu:D...)

12 Piece Piece | Web | 5. ledna 2012 v 17:49 | Reagovat

Moc, moc se mi to líbilo! :D Sice jsem v Jamesovi viděla Siriuse a v Albusovi nějakého křížence mezi Peterem, Remusem a špetkou Jamese, ale když jsem si to tak přepočítam... tak je to vlastně úplně v pořádku :D Bylo to moc hezký. Libily se mi vtípky, líbilo se mi chování Jamese. Albus není sympoš - zcela upřímně, ale nemyslím si, že je to tvoje vina (- on je to takovej Harry a já měla o trošku raději, v povídkách, vždycky Poberty? :D) :D Každopádně se moc těším na další a... v povídkách na přání máš mou plnou podporu :D

13 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 18:20 | Reagovat

[12]: Jenže James Albieho nezná! Prostě... Však uvidíte dál, až dojedem ke kapitolám z jeho pohledu. Druhá je ještě Jimmy, navazuje to na tohle a mám ji skoro hotovou.
Al se dlouho schovával. Je to jednoduché - skutečně, jen abys třeba věděla, nepřečetl knihu (pokud nemusel do hodiny) od čtvrtého ročníku. (neměla bych ho bránit, já vím, ale nemohu si pomoc. Albuse Severuse já mám mos ráda:D
Ale jestli ho nebudeš mít ráda, až ho doopravdy představím - jakože tenhle Jimmyho pohled byl hodně zkreslenej - tak ti to samozřejmě brát nebudu:D (Ale Petera v sobě nemá!)
Děkuju moc :)
ještě mě potěšíš poznámkama z dějáku, ok? :D
A jsem ráda, že souhlasíš:D Kdy se do toho pustíme? :)

14 nel-ly nel-ly | Web | 5. ledna 2012 v 18:55 | Reagovat

[10]: Deville O_O
a je to, tohle z hlavy nedostanu (podobně jako mi v hlavě stračil Scorbus, až jsem i to drabble vyplodila)
Deville... boože, co mi to děláš
já na začátku narážela na Siriho no, jenže ten se omrzí, pak se objevil chvíli Dracouš, ale no... a teď už toho mco nečtu hlavně proto, že mi oblíbené české blogy pochcípali (dokonce i angličtí autoři mi pomalu dochází, protože psali před lety) a já jsem moc rozmazlená, abych hledala jinde
takže piš, piš, piš, nebo ti to tu budu zahlcovat :P

15 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 19:03 | Reagovat

[14]: nová tu bude zítra. Už je, ale šetřím. A navíc chamtivě chci alepsoň ještě jednoho čtenáře :D (Ale vážně, víš, kolik lidí to četlo a kolik komentovalo? Dramatická šikana tohle:D)
Deville mě dostává taky, vlastně je to pro ně perfektní.
Scorbus? Muhah. Já používám ASS - protože je prostě geniálním že jejich jména dávají dohromady prdel (viděl jsi název povídky, ne? :D - taková skrytá hádanka. Ale asi tos tejně změním...)
Anglických jsou ticíce a hledají se dobře, obzvlášť na těch velkých webech - livejouurnal je dobrej jedině na festy, jinak se tam hledá děsně.
klidně zahlcuj, mě to vůbec nevadí :)

16 lina lina | Web | 5. ledna 2012 v 19:37 | Reagovat

Prej fialový vajíčko! Já tě miluju :) A díky za komentář, je hezké,, že vím, že jedna z vás ještě žije :D Rozhodně se těím na další kapitolu! Ve zkouškovém, tohle budu rozhodně potřebovat

17 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 19:41 | Reagovat

[16]: Hele, upřímně, já tě teď začnu zase dramaticky stalkovat, protože někdo tě musí donut vrátit se k Pergamovy:D
Zkouškové? Vau, to zní děsivě - hodně štěstí, no. :)
Díky moc :) (jé, lina je tu zase! :D Muhaha. Stará parta mi chybí... :))

18 Bromance Bromance | Web | 5. ledna 2012 v 19:46 | Reagovat

Tak tohle bude jasná pecka! :-D Začínám si zamilovávat tvůj styl psaní, píšeš s takovou lehkostí, zvlášť v týhle povídce. Nikdo OOC, bezva pairing, slaaaash! Can't wait to další kapitola :-D

19 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 20:27 | Reagovat

[18]: Jé, děkuju moc! Od tebe si toho vážím, když vím, jaké máš se slashem zkušennosti. :D
A tohle se psalo snadno, no... Ty teen věci jsou pro mě svých způsobem pořád snazší (a asi to působí přirozeněji než můj pokus o třeba krizi při čtyřicátých narozeninách)

20 Jenny Jenny | Web | 5. ledna 2012 v 22:45 | Reagovat

Musím říct, že v pár částech mě to šíleně rozesmálo. A jsem ráda, že jsi si zase vybrala tohleto téma, protože se ti to minule hrozně povedlo. Jamesovu reakci dost chápu, protože něco podobného se stát mě, cítila bych se stejně. Naprostá a bezchybná dokonalost - Doufám, že co nejdřív bude další ;)

21 nel-ly nel-ly | Web | 5. ledna 2012 v 22:47 | Reagovat

[15]: no promiň?!?!
alespoň vidíš, jak milé to bylo, když se stará slečna Simia až na konci povídky přiznala, že ji četla :P
já mám v průměru u nové kapitoly takových osmdesát přečtení za den a návštěvnost pravidelně vyšší než 200 a teda... ne že bycgh si stěžovala.. ale sgtatistika komentářů k tomu je stále dost ubohá, jenže to už ase asi nezlepší, sbéčka a podobný blbosti kvůli tomu zavádět nebudu

název jsem viděla :D a ještě stále mě děsí, to byl další důvod, potom, co jsem viděla jména hlavních postav, proč se mi do toho nechtělo
jojo, českých je taky hodně povídek, jen ta kvalita značně pokulhává, ale to v každym jazyce, a já jsem na to hledání moc zhýčkaná, dělám to jak u knih, najdu si autora, přečtu, co se dá a pak čekám, až mi někdo něco zase doporučí :D

22 nel-ly nel-ly | Web | 5. ledna 2012 v 22:49 | Reagovat

[19]: tak proto deprese a tragédie, jsem prostě jinej ročník a určitě ne teen... tím to bude
to je to, proč už nemůžu psát ani číst poberty a podobně, mě už to přijde strašně hloupý (merline, fakt jsem stará O_O ale pottera se nevzdám)

23 Guenon Guenon | Web | 5. ledna 2012 v 23:22 | Reagovat

[20]: Děkuju moc :)
A jen, abychom si rozumněli - tohle nebude jako minule, incest jsem zase pověsila na hřebík, kde čeká, až se pro něj vrátím (ale spíš to bude další jednorázovka) A já bych se teda stejně necítila, protože jako úchyl, jímž jsem, bych i toho bratra nutila do podrobností vyprávět a nadšeně bych poskakovala:D Ale tak, heterák, kluk, sportovec - co od něj čekat, že? :D

[21]: [22]: No jo pořád - vždyť já vím. Dělala jsem to taky. Nemít blog, dost možná to dělám nadále. (mám jednu čtenářku, co nemá blog - hrozně jí toho vážím)
Ale občas si ráda postěžuju.Jsem tvor ukníkaný, no:D
Název... Já vím. Spravím to, jen kdyby mi někdo chtěl poradit...:D (a tušila jsem, že bude všechny děsit pryč:D ehm...)
Jojo, nejlepší jsou ti autoři, co si najdu jenu krásnou jednorázovku a pak zjistím, že mají padesát povídek. To je pak slast:D
Depresi a tragédii by ti teen měli zvládat s přehledem, ne?:D
Ale já to asi nemám v krvi, obzvlášť depresi. Tragédii možná, ale musím mít postavu, co to bude sakrkasticky ignorovat :D
A já miluju teen nesmysly... Ale já jsem taky případ, no. Každý den vyčkávám na animáček kvůli pokémonům a fakt se vrátím ke čtení HP kinkfestu. :)

24 nel-ly nel-ly | Web | 5. ledna 2012 v 23:59 | Reagovat

[23]: ale tak já nejsem člověk, který by se užíval v depresích a tragédiích, vždy jsem byla nechutně energická, až to ostatní děsilo, nikdy moc nechodila v černý, nežehlila si vlasy, neobkresloval oči tunou černý tužky a neměla sklony se řezat (krom toho sebevraždu považuju za blbost, uvážim-li že za rok bude premiera Hobita :D)
ale asi víc miluju teen deprese, než teen slaďárny, ono je to tak hloupý, až to bolí a jestli jsem za ty roky něco pochytila, tak kritičnost a ironii a nechci, ab mi zas někdo za moje komntáře vyhrožoval smrtí (a to jsem vážně byla neobvykle slušná!), takže na blogy raději neklikám a pomalu zahnívám
a já furt nevim, co to kinkfest má být, ikdyž z krátkého popisu.... jo, to si pamatuju povídku, kdy Draco unese nějakou holku, znásilní ji, pak ji nechává znásilňovat Smrtijedy a dělat s ní všechno možný, a vlastně jen proto, že ji miluje, ona zjistí, že ho taky miluje a všechno je strašnej heppáč... je to tupý, neni to sladký, a já už to nemůžu obdivovat
jo, vybíravá jsem až hrůza

25 Guenon Guenon | Web | 6. ledna 2012 v 0:20 | Reagovat

[24]: Tak na deprese si nemusíš malovat oči a žehlit vlasy, zlato. To jsou dojma pojmy:D Ale vím, jak to myslíš... Já to ale myslela tak, že celý teen období je jedna velká deprese( jako: "fuj, další chlup!" a "má mě rád/nemá mě rád?" a "ježiš, beďar!" víš co... klinický záležitosti.)
Hele! Já píšu teen slaďárny! Neměla byhc se povinně urážet?:D
U mě záleží na napsání, přečtu vážně všechno.
Kink fest - no, je to komuta na livejournalu, kde jsou shromážděný tuny povídek na různů úchylky (od daddy kinků, před hnáty, až po BSDM:D... a tak dále.)
Je jich spousta, těhle festů - teddyfesty, drarry festy, ass festy, festy, kde jsou jen povídky o prostitutech, kde je jen incest, kde je jen bottom!Draco
Teď jsem narazila an jeden, co se jmenuje HP SAH fest (shag a son:D)
Takže tak. Je toho spousta, skoro všechno, na co si vzpomeneš:D

26 nel-ly nel-ly | Web | 6. ledna 2012 v 15:12 | Reagovat

[25]: tak ona je slaďárna a slaďárna, teen a teen, deprese a deprese (abch zněla strašně inteligentně)
ostatně já v podstatě taky, jen aby to bylo napsáno nějak normálně a klišé už mi nevadí... ostatně život je jen o klišé (a ty klinický záležitosti nejsou jen s ohledem na věk "teen" to si nemysli :P)
O_O
njn, tak já spíš tak vždycky prolejzala fanfiction.net než cokoliv jiného a vlastně toho moc načteného fakt nemám (stydí se, když řekne, že slash vlastně nečte a ještě je to pravda) to je to, jak poznáš někoho, kdo má načteno a někoho, kdo ne
pak se stává, že si myslím, jak je to super nápad, jenže je to tím, že prostě nic nečtu a tak nevím, že tu bylo to samý, ale co už... to je fuk
jakmile někdo píše tak, že to zaujme, tak ať si, co já vim, píše i o Brumbálovi s Filchem...
BDSM jsem četla jedno od grimmyho a asi mi to i stačilo :D ale i tak se poohlídnu

27 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 5:06 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

28 avenes avenes | 20. ledna 2012 v 21:39 | Reagovat

Ty vole, ty vole! Já zemřu, asi fakt :-D Naprosto úžasný. Že se to píše jedna báseň? Ještě o to líp se to čte! Musela jsem se vždycky po chvilkách uchechtnout, prostě si to představit..Píšeš moc dobře! Je to skvělý nápad, tahle povídka, i když si psala, že je není moc originální, ale já podobnou ještě neviděla. Asi proto, že moc nečtu no, jen takhle u mých návštěvníků :-D Prostě, musím hned na další. Ženiální.
A promiň za mé vyjadřování, já když jsem takhle rozjařená, tak píšu hovadiny :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žádná z povídek nebyla napsána za účelem zisku.
Všechny postavy, jejich charaktery a místa použité v knihách patří výhradně
J. K. Rowlingové.