Duben 2012

Draco Malfoy - Nenávist a jiné příznaky touhy (1/2)

29. dubna 2012 v 12:25 | Guenon |  Bradavická poprvé - Soubor jednorázovek
Omluvte rozdělení, ale má to přes 3000 slov a mě přišla škoda, dát to celé do jedné části. :D Zítra sem dám další, když se odtrhnu od Vražedné pomsty (konečně mám druhý díl Hladových her! :D
Jinak, Draco si zaslouží speciální pozornost, proto jeho poprvé dostane více verzí. Tohle je HET. Takhle část ještě mládeži přístupná, u další asi 18+ :)
Komentujte, ano? Když budu z komentářů v dobré náladě, možná přidám další ještě dneska večer :D

Kapitola první - Zase on (část druhá)

27. dubna 2012 v 15:28 | Guenon |  Překlad - Malé růžové pilulky
Já vím, trvalo to, ale dobrá zpráva je, že už mi nahodili internet a tahle je dlouhá. :D
Jinak, už zase něco píšu - mám rozdělané dvě jednorázovky, obě Dracoidní (jedna je z Na přání a jedna do Bradavických poprvé). A taky se chystám na to, že z mrtvých přivedu Hledání. :D
Víkend je celekem volný, tak držte palce a fanděte mi, abych se na to nevybodla. :D
Překlad je tu... A je dlouhý, jak jsem slíbila.

Děti moje + Drabble

24. dubna 2012 v 19:24 | Guenon |  Jednorázovky
Ha! Konečně jsem zase navštívila internet... S tím, že nejsem na svém počítači, nestíhám vůbec nic, pořád jsem zmoklá jako slepice... A nejde mi internet. Tedy ten doma, rozumnějte. Teď mám patnáct minut, než mě vyzvedne matinka a tak píšu tohle - experiment. Drabble, s jehož první větou neznám ani první postavu (o zápletce se ani nezmiňuju)... a tak se, drahouškové, necháme překvapit. Ok? (snad to nakopnu brzo, ale překlad dám každopádně zítra ze školy, omluvte zpoždění:D)

Kapitola první - Zase on (část první)

22. dubna 2012 v 21:23 | Guenon |  Překlad - Malé růžové pilulky
Jak říkám, půjde to rychle. :) Jinak, koušu si nehty, protože mě děsně moc zajímá vývoj knížky a nemám šanci se k ní dostat dřív, než zítra. Uvidíme, jestli přežiju.
Zatím stále bez raitingu, a kapitoly jsou děsně dlouhé, tak je dělím. :) Ale brzy... Brzy přijde akce, děti. Má to jen 5 kapitol, tak jak jinak. :D Druhá část bude podstatně dělší, ale zdálo se rozumné to rozdělit tady. Další zítra. (a komentáře, ok? I překlad dá práci... nějakou :D)

Prolog - Všechno nejlepší

22. dubna 2012 v 0:37 | Guenon |  Překlad - Malé růžové pilulky
Víte, v posledních pár dnes se mi nějak nechtělo do psaní. Viním za to Hunger games - víte, to je jedna z těch záležitostí, co prostě odmítáte pustit z ruky, dokud je nemáte přečtené. Doporučuju, mimochodem :)
Takže sahám do šuplíku - tohle je krátká kapitolovka, v originálu Little pink pills od báječné MushroomAnne. Má to asi jen 20 000 slov a já to mám přeložené celé - původně jsem to dělala jen pro vlastní potěšení a trénink ájiny, ale tak... Proč to nešoupnout na bložínek, že? (omluvte Guenon, požila a ráno ji čeká nemilá kocovina a dávka FFF - forced family fun. No víkend jedna báseň :D) Co jsem to - Už vím! Takže to bude přibývat rychle, očekávám, že tím zaplním tak nadcházející týden a půl - a pak budou dočtené Hry a já se vrátím ke své tvorbě. :D
Ale tohle doporučuju! Ať můj amatérský překlad, tak i bájenčný originál. Autorčiným mateřským jazykek není ájina, a tak se to dobře překládá, žádný fráze, na kterých se zuby lámou :D
Info napíšu zítra a udělám odkaz do kapitolovek přeložených, teď na to není mozek.
Ale vězte - je to Drarry! A báječný - jeden z nejlepších, nejsjetějších a neoriginálnějších. (a je to to nejlepší, co můžete udělat, jestli vás zajímá drogová zkušenost - hnedle vedle samotného užívání je to nejrealističtější zážitek. A neselhají vám ledviny, jak by dodala drahá kolegyně :D)
Jinak, překlad je to první, tak mějte slitování. :D
PS: Asi bych udělala líp, kdybych to po sobě přečetla, ale není čas ani síla. :D

ROZCESTNÍK - Jednorázovky

18. dubna 2012 v 16:26 | Guenon |  Jednorázovky
Tak... Není ideální, chybí v něm obrázky, ale potřebovala jsem to mít hotové. Už je těch jednorázovek moc. :D Takže mám tohle - nastaven zatím není ideálně, poptám se kolegyně, ale to důležité tam je. Máte možnost se mrknout, jestli jste něco nepropásli :) (a já zatím dopíšu kapitolu. Ok? :D)
Aneb na trnité cestě za přehlednějším blogem... :)

Kapitola osmnáctá - Přísliby klidu

16. dubna 2012 v 16:20 | Guenon |  Hledání - HP povídka
Kapitola. Nestíhám, takže se to obejde bez keců, myslím, že vám to stejně vadit nebude :D Je to kratší, takový návrat ke kořenům (heh :D), příště bude děj, nebojte :D Tohle máme na odlehčení. Komentáře jako obvykle vítány, děkuji všem, co je píšou, bez vás by to tady nebylo :)
PS: Ignorujte mé názvy kapitol, je to prostě... Hrůza :D

Kapitola sedmnáctá - Nepřítel

11. dubna 2012 v 20:50 | Guenon |  Hledání - HP povídka
Další kapitola je na světě. Nemám moc co říci, jen snad to, že opět nestíhám a beta mě dávno opustila, a tak je bez pořádné korektury, snad vás to neodradí. Dělám, co mohu. Ve škole jim hrabe! :D (chtějí nás zabít, přísahám)
Jinak komentáře jsou vítány, nebudu nic nutit, já už si s kapitolou své užila a feedback je na vás. Jen vězte, že komentáře jsou to, co mě tlačí k dalším kapitolám. Tzn. čím jsem spokojenější, tím je čtenář spokojenější.
Za tuhle vděčíte Mirkovi (ať už sem spadl z jakékoli planety), protože se hlásil a hlásil, až to Guenon přinutilo. :D Jinak je to kůže líná, věřte mi :D
Jo a je to Ginny-kapitola. Bylo těžké se do ní pokusit vcítit a ani nevím, jestli jsem spokojená. Budu si to must zítra přečíst. :D

Velikonoční jednohubka - Neviditelné Velikonoce

9. dubna 2012 v 14:43 | Guenon |  Jednorázovky
Nestíhám! Jako vůbec. :D
Tohle jsem spíchla horkou nití, když jsem si uvědomila, že kapitolu nemám šanci stihnout před půlnocí. Snad někomu udělá radost, je to jen kravinka taková slashová. :D
Hezké Velikonoce přeji!

Drž hubu a krok?

7. dubna 2012 v 15:50 | Guenon |  Na téma...
Jsem člověk, který doopravdy rád mluví. Často, nahlas, k tématu i mimo. Ráda se hádám, přu - a nejraději mám pravdu. Neexistuje nic lepšího než pořádně šťavnatá diskuze, při které se všem báječně rozpumpuje krev a pročistí se vzduch. A kterou vyhraju.
Žádná z povídek nebyla napsána za účelem zisku.
Všechny postavy, jejich charaktery a místa použité v knihách patří výhradně
J. K. Rowlingové.