Draco Malfoy - Nenávist a jiné příznaky touhy (část druhá)

9. května 2012 v 21:20 | Guenon |  Bradavická poprvé - Soubor jednorázovek
Abyste věděli, vůbec mi to nepíše. A tohle už dokonce bylo hotové! A pak přišla krize systému a musela jsem to předělat... Což, jak asi víte, znamená, že je to totálně jiné.
Jestli poznáte jednu scénu ze čtyřky (knížky), máte pravdu. Použila jsem ji a namotala na to vlastní příběh. (musela jsem si to maličko upravit, snad Rowla odpustí) :D
Jinak, nakonec je to přístupno všem, sex-scénu jsem vystřihla z důvodů nemožné sprostosti a zveřejním ji samostatně jako bonus, abych nezkazila ty mladé. :D Mám ji napsanou, je to jen asi tisíc slov a samostatně to bud prakticky jen PWPéčko :D A taky s tím zaplácám víc času, což se hodí, zatím se vyléčím z malé psací krize :D
A to... Komentujte. Pořád vás miluju, jen jsem líná to ukazovat povídkami :D
Jo, taky jsem totálně vzdala akt jménem Alespoň jednou to po sobě přečtu. :D Pardon :DVe jménu všeho, co znal, čemu věřil - nikdy neviděl nic takového. Nikdy jej nic nepřekvapilo do takové míry, že nebyl schopen utvořit smysluplnou větu.
Jediné, co dokázal, bylo zírat. Zírat a nenávidět.
"Alespoň zavři pusu," strčil ho někdo do paže a uchechtl se.
"Aby ti tam nevletěla moucha," dodal další hlas. To chichotání poznával. Millicent Bustroldová.
Realita se k němu začala opět plížit, chtěla ho vytáhnout z omamného šoku. Byl to ale až hlas McGonnagalové, oznamující začátek prvního tance, který ho vzbudil úplně.
Hermiona Grangerová. Mudlovská šmejka Grangerová. Zubatý vlas a trolí hrb Grangerová. Chodící knihovna. Na plese - s Viktorem Krumem. Se slavným, úspěšným hráčem famfrpálu a šampionem Kruvalu.
A apokalypsa mohla nastat příští týden.
*
Všechno to uběhlo ve zvláštní kosmické rychlosti. První tanec vystřídal ten druhý. Druhý ten třetí. Ani se nerozhlédl a bylo téměř načase odejít.
Ale to Draco nechtěl. Nezdálo se mu, že je připravený - ať to znamenalo cokoli. Odmítal si připustit pohledy, které tak neochotně směřoval k dívce v modrých šatech. Díval se velice neochotně, s nenávistí vůči všem - vůči ní, ale hlavně sobě. Protože se nedokázal podívat jinam.
Měl velké štěstí, že stále existovala racionální část jeho mysli. Ta, která se ani na vteřinu nenechala obalamutit pozlátkem přitažlivosti. Stále věděl, na koho to zírá. Stále cítil svou zášť a ta mu pomáhala dýchat.
"Poslední tanec?" pozvedl ruku k Pansy. Usmála se na něj. Velice si libovala v pozornostech, jež jí věnoval. Tancovali pokaždé, když potřeboval výhled na tanečné parket. Což bylo překvapivě často - jeden by řekl, že nebelvírská šprtka protrpí jedno společensky vyžadované protočení, načež si zaleze do kouta s knihou.
Jeden by řekl spoustu věcí.
Draco skutečně nenáviděl, jak se celý večer usmívala. Spokojeně, šťastně. Takové věci se k mudlovským šmejdům přece nehodí, že? A i kdyby ten večer byla nějakým zázrakem (pomocí spousty černé magie)krásná, nic se nezměnilo. Vůbec nic.
Rozhlédl se, ale překvapivě nespatřil nic, než jen několik posledních páru (včetně malé Weasleyové a Longbottoma). Po ní nebylo ani stopy.
"Omluvíš mě na chvíli?" usmál se na Pansy nejlépe, jak to v tu chvíli dokázal. "Musím si odskočit. Hned jsem zpátky."
"Jasně, já počkám," tetelila se Pansy. Doopravdy si vypije, že se k ní celý večer choval dobře. Už teď musel poslouchat Zabbiniho poznámky o své ´milované přítelkyni´.
Vyřítil se z Velké síně a sám ani nevěděl, co vlastně hledá. Ale měl štěstí v tom, že křik se v Bradavicích nese daleko. Následoval hlasité projevy vzteku a našel Weasleyho s Grangerovou, jak se hádají. Hlasitě. Stále od sebe asi tři metry, ve tvářích rudí, a křičeli. Vlasy Grangerové se začínaly probírat ze silných omračujících kouzel, které na ně byly zajisté použity, a poletovaly Grangerové kolem obličeje a krku. S trochou pevné vůle se dokázal nesoustředit na to, jak přesně to vypadalo, a soustředil se na jejich slova.
"Vždyť je z Kruvalu!" ječel právě Weasley. "Jen to Harryho protivník! Soupeř Bradavic! A ty - ty se bratříčkuješ s nepřítelem, jinak se to nedá nazvat!" prohlásil dramaticky.
Weasley byl doopravdy idiot. Draco se sám divil, že jej to překvapilo.
"Nebuď přece hloupý!" bránila se Grangerová. Vysvětlete vodě, že nemá být mokrá. "S jakým nepřítelem? Jen si vzpomeň, kdo z nás byl celý pryč, když tenkrát přijeli? A kdo má nahoře v ložnici jeho figurku? Hlavním cílem turnaje přece je, abychom se seznámili s kouzelníky z jiných zemí a spřátelili se s nimi!"
"Ne, to ne!" hádal se Wesley. "Hlavní je zvítězit!"
"Rone, mně přece vůbec nevadí, že Hermiona šla na ples s Krumem," ozval se Potter. Draca zajímalo, kdy se tam vůbec objevil a pokrčil se více do stínu svého úkrytu za jednou ze soch.
"Proč se tedy nejdeš po tom svém Vikym podívat?" tázal se Weasley. "Určitě se diví, kam ses mu ztratila!"
"Neříkej mu Viky!" zhrozila se Grangerová a Draco se tiše uchechtl. Weasley dělal skoro stejně dobrou práci v její provokaci, jakou by za normálních okolností udělal on. A to byl vysoký kompliment.
"Můžu si mu říkat, jak chci!" odsekl Weasley mezitím.
"Jestli se ti tahle situace nelíbí, víš přece, co máš dělat!"
"Jo? A co jako?" chtěl vědět Weasley.
"Až bude příště nějaký ples, pozvi mě dřív, než to udělá někdo jiný, a ne až jako poslední možnost!" vyhlásila Grangerová svůj poslední ortel a vydala se dolů ze schodů.
"To jenom dokazuje, že jsi vůbec nepochopila, o co tady jde," řekl ještě Weasley, než se spolu se zmateně se tvářícím Potterem odebral nahoru k chlapeckým ložnicím Nebelvíru.
Grangerová zůstala sedět na schodech. Draco si byl téměř jistý, že brečela a dělal vše ve svých silách, aby ho to těšilo. Protože si to zasloužila. Že?
Byl velice pevně rozhodnutý, že když k ní přijde, užije si nejlepší partii psychického mučení a terorizování. Jedovaté poznámky se mu v hlavě množili jako houby po dešti a když k ní přistoupil, už jich měl připravených tolik, že by mohl sepsat knihu. Proto vůbec nechápal, jak mohl říct to, co řekl.
"Grangerová? Jsi… V pořádku?"
Doopravdy to nebylo moc. Nepoužil milý tón, nepoplácal ji po zádech, ani jí nepůjčil krajkový kapesníček. Přesto si připadal, jako kdyby se ocitl před velice nebezpečnou propastí.
"Malfoyi?" vydechla překvapeně a utřela si slzy. Okamžitě vyčarovala přiměřeně pohoršený výraz. "Co ty tady sakra děláš?" vstávala na nohy a připravovala se k slovnímu boji. Kvůli jedné mizerné větě - ale asi nemělo smysl se nad tím zabývat.
Měl být hrdý. Jen skutečně málo a opět rudla vzteky.
"Ale," teatrálně mávl rukou. "Dopřávám si kouzla živého divadla." Ještě, že její vztek tak báječně fungoval v tom, že byl schopný znovuobjevit své chvíli postrádané já. Bylo to příjemné, moci jí zase urážet.
"Tak můžeš zase vypadnout. Představení skončilo," ohradila se příkře a otočila se na podpatku, zjevně na cestě do nebelvírské věže.
"Ne tak rychle," řekl Draco a přidržel ji za loket. "Ještě jsem s tebou neskončil."
"Dej ty pracky ze mě!" odstrčila ho prudce.
"Moc si nevyskakuj," poradil jí. "Nechceš přeci, aby se to vaše vystoupení dostalo…" ušklíbl se. "Ven."
"Myslíš si, že se tě leknu? Vůbec mě nezajímá, co ta zatracená Holoubková napíše," zpražila ho pohledem. "A teď, když mě omluvíš, půjdu si lehnout. Tvoje společnost mi nestojí za to, abych byla zítra ospalá."
*
Draca zajímalo, kolik Grangerová věděla o jeho dohodě s reportérkou Denního věštce. Pravděpodobně jí došlo, že je s ní v nějakém kontaktu - vždyť v novinách se už několikrát objevila jeho přímá citace - ale nebyl si jistý, zda-li jí došlo, jak velký vliv má na celou událost. Možná by jí to měl vmést do tváře.
Nechat zveřejnit její malou aférku s Krumem a zapojit do toho tragický osud přátelství, které nemohlo vydržet břemeno neopětované lásky.
"Výborná práce," ozval se ženský hlas provázený tleskáním.
"To nestálo za řeč," mávl nonšalantně rukou, najednou velice odhodlaný nechat si právě vyslechnutý rozhovor pro sebe, a otočil se na Ritu Holoubkovou.
"Dobře, povýš mi to později," mrkla na něj spiklenecky. "Stejně mám něco, co je mnohem důležitější. Myslím, že budeš mít radost."
"Tak povídejte," vybídl ji Draco unaveně. Poslední, na co měl náladu, byla její společnost.
"Ne, to nepůjde," zavrtěla hlavou. "Alespoň ne tady,"
"Kam chcete jít? Teď?"
"Zaprvé, máš mi tykat. Připadám si stará," opravila ho. Draco se kousl do jazyka, aby jí nepřipomněl, že doopravdy je stará. "A zadruhé, povedlo se mi získat jedny z nepoužívaných učitelských komnat."
Draco naprázdno polknul. Tohle znělo nadmíru zvláštně. "Takže tu máš pokoj? Jak je to možné? Ředitel ti zakázal vstup na pozemky."
"Nebylo to snadné," zadívala se na něj zpoza svých obroučků. "Brumbál si věděl, že má přítomnost bude mít na studenty špatný vliv," zasmála se a Draco se přidal, protože věděl, že se to od něj očekává. "Ale to si přeci nemusíme říkat tady - půjdeš?"
Draco si povzdechl. Věděl, že se od něj očekává nadšeně se za ní vydat a s radostí malého dítěte plánovat mediální popravu Zlatého tria… Ale část jeho osobnosti ze všeho nejvíce chtěla vyrazit nahoru po točitém schodišti a vydat se za Hermionou Grangerovou.
*
Rozhodnutí - ta nás definují. Doprava či doleva, hrášek nebo fazole, láska nebo nenávist. A Draco by si nikdy nemohl říkat Malfoy, kdyby nezvolil nenávist. Vděčného služebníka, kumpána v temných časech, jediného upřímného přítele. Někoho, kdo ho nikdy nezradí.
Nikdy to vlastně nebyla otázka. Nikdy neměl doopravdy na výběr. A tak to bylo správně.
Proto nelitoval, když se za ním zabouchly dveře Ritiiných komnat. S díky a pozvednutým obočím přijal sklenku Ohnivé whisky a snažil se tvářit, jako by ho pálení v krku neodzbrojilo.
"Tak co jsi zjistila?" zachraptěl.
"Tomu nebudeš věřit!" zasvítily jí oči štěstím. Najednou vypadala trochu mladší… Anebo to možná bylo pitím. Jak moc může čtrnáctiletého chlapce, který nikdy před tím nepil, omámit jeden panák? "Byla jsem zrovna na hlídce v zahradách. Byla jsem ve své zvířecí podobě, takže mě nikdo nepoznal - a přímo přede mnou se odehrálo něco neuvěřitelného! Hargid, ten učitel Péče o kouzelné tvory a Brumbálův chovanec, se bavil s Madame Maxime a vyšlo najevo, že je to poloviční obr!"
"Obr?" vydechl Draco překvapeně.
"Přesně," potvrdila Rita zapáleně. "Dovedeš si představit ten poplach, až to veřejnost zjistí? V Bradavicích učí monstrum! Kříženec! Krvelačná nestvůra!"
"Rozhodně to bude velký skandál," potvrdil Draco. Sám vůbec neocenil nahořklý podtón vlastního hlasu. Rita byla momentálně naštěstí příliš spokojená sama se sebou, než aby si čehokoli všimla.
"Musíme to pořádně oslavit," souhlasila a dolila mu do sklenice. Na jejím obličeji se zračil prazvláštní výraz a Draco se nervózně zavrtěl ve svém křesle.
Tohle rozhodně nebyl jeho den.
*
Vlastně nevěděl, jak se to stalo. Jak se k němu naklonila a dívala se mu do očí tak dlouho, že ji políbil, jen aby ukončil nepříjemnost celé situace. Chutnala jako alkohol a zkušenosti.
Rychle převzala vedení a jeho hlava se točila příliš, než aby se ji vůbec pokoušel zpomalit. Bylo to zvláštní - celé to bylo přirozené. Čekal, že jeho polibek bude zmatenou a uslintanou tragédií, ale jednoduše ji nechal, aby mu ukázala, jak pohybovat rty a s postupem času se pokoušel napodobit pohyby jejího jazyka. Nejprve nejistě, poté s větším odhodláním. Touha byla mocná zbraň a jeho tělo zjevně nebylo vybíravé.
Známý tlak v rozkroku se dostavil s obvyklou urgencí a Draco si s politováním uvědomil, že ranní masturbační seanci ten den vynechal. Nevydrží to ani skrz předehru.
"Počkejte…" zarazil ji udýchaně. "Tohle bychom asi neměli. Nezdá se to sprá-"
Položila mu ruku přes ústa. "Pššt. Není nutné mluvit."
*
Vzbudil se s bolestí hlavy a zvláštním píchnutí u srdce.
Poprvé v životě předběhl Hermionu Grangerovou. Tak proč se necítil šťastný?
 


Komentáře

1 Hope Hope | Web | 9. května 2012 v 22:28 | Reagovat

překvapilas! příjemně, samozřejmě ;o) já jsem si od začátku do konce myslela, že se vyspí s Hermionou a ono ne =o) myslím, že příště nebudu myslet u tvých povídek ;o)

2 Ameli Di Casa Monte Ameli Di Casa Monte | Web | 9. května 2012 v 23:46 | Reagovat

No tak to bylo překvapivé. Celkem drsná představa že se Draco takhle sníží ;-)

3 Christine Sunrise Christine Sunrise | Web | 10. května 2012 v 8:10 | Reagovat

Uh... Překvapení! :D
Ale líbilo se mi to. Napsáno moc hezky. Trochu jsem nečekala, že by zrovna s Holoubkovou... nebo jsem to čekala? :D Ani nevím.
Ale líbil se mi ten boj jeho myšlenek. A stejně vždy zvítězí "pravý" Malfoy :))

4 Jenny Jenny | Web | 10. května 2012 v 14:42 | Reagovat

No fuuj ! Rita Draco?! Draco bylo ctrnact! FUUUUJ :DDDD No fuuj to neee fuuj :DDDDDDDDD To uz radsi Bellatrix a Draco nez Rita a Draco :DDDDDD No  to me polozilo pod stul smichem :DDDDDDDD Tos me prekvapila.
Hrozne se ti to povedlo /:DDDD/ a doufam, ze co nejrychleji pridas dalsi ♥

5 Guenon Guenon | Web | 10. května 2012 v 16:14 | Reagovat

[1]: No, Hermionu jsem upřímně přidala jen proto, aby samotný pairing Draco/Rita nevyděsil úplně :D Vždyky to tak mělo být, v téhle "kapitolovce" jsem se zařekla, že půjdu jedině do neobvyklých párů :D Díky :)

[2]: Všechny jsem překvapila, koukám. To mě těší, to já ráda :D A... Sníží. Alespoň si vrznul, ne? :D

[3]: ono... Já jak ráda čtu hodného a ochočeného Dráčka, tak přes klávesnici mi moc nejde. A děkuju :D

[4]: Spusta čtrnáctiletejch má sex. Smutná pravda :D Rita mi přišla dost máklá na to, aby do něj šla :D
Děkuju :D
A přidám (brzo :D) ještědodatek k tomuhle, už tam nebude žádné překvapení, jen takové dodatkové PWP.

6 55 55 | 10. května 2012 v 18:32 | Reagovat

těším se na dodatek :-D a když je dostatečně máklej na to, aby byl schopnej s ní něco mít, tak proč ne :-D jeho blbost :-) ale bylo to fajn, moc se mi to líbilo :-)

7 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 10. května 2012 v 19:09 | Reagovat

Téda, pro mě to vzalo nečekaný obraty! Výborný, mám ráda když mě povídky překvapují.
Mimochodem oceňuju, žes psala o Mioniných šatech jako o modrých...

8 Guenon Guenon | Web | 10. května 2012 v 22:48 | Reagovat

[6]: dodatek bude :D a že? Když jsou dostatečně máklí. :D díky :)

[7]: Díky moc :) A to mě těší, že jsem překvapila, myslela jsem si, že to bylo v první části jasný :D
A jo, no, taky nemám ráda, když o nich lidi píšou jako o růžových :D

9 Adeláč Adeláč | 11. května 2012 v 21:42 | Reagovat

Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu a to je pravda!fakt PS:!

10 Ettelean Ettelean | 13. května 2012 v 14:02 | Reagovat

Tak to jsem nečekala. :-D Malfoy a Holoubková se mi moc k sobě nehodí :-D

11 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 15. května 2012 v 11:46 | Reagovat

:DDDDDD Ehmm? Coo? Rita a Draco? Ehm? :DDDD Ježiši :DDDDDDDDD Tak to jsem teda fakt nečekala :DDDDDD Uááá :DDDD Proč mám tak živou představivost? :DDDD

Moc se ti to povedlo ,ale :DDD Kromě toho konce mě ještě dost rozesmálo to...

"Grangerová? Jsi… V pořádku?"
:DDDD Hrozně se mi to líbilo :) Krásný.

12 Kačka Kačka | 22. června 2012 v 20:19 | Reagovat

Hustý draco a rita. To jsem nečekala,jen škoda,že kdykoliv něco čtu,doslova to vidim xD

13 nikca289 nikca289 | 16. listopadu 2012 v 18:44 | Reagovat

super kedy bude dodatek? :-)

14 Kuba Kuba | Web | 6. července 2013 v 15:16 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žádná z povídek nebyla napsána za účelem zisku.
Všechny postavy, jejich charaktery a místa použité v knihách patří výhradně
J. K. Rowlingové.