Jak jsem usnula na kvadratickejch rovnicích aneb Z deníku zoufalé studentky

4. června 2012 v 20:18 | Guenon |  Co se nevešlo...
Matika smrdí.


Víte co? Nějak si myslím, že mi hrabe. Že je tady konečná. Zaťukejte mi na čelo a říkejte mi Pošuku.

NENÁVIDÍM KVADRATICKÉ ROVNICE. Já vím, že Ježíš by to asi nesválil, ale je to tak. Nenávidím - krutě a drasticky. Absolutně a bezpodmínečně. Tak, jako to v Bibli zakazují. Myslím, že kdyby to šlo, vzala bych bazuku, všechny je vyhnala do koncentráku a pustila jim plyn. Ano, přesně tak - nenávidím kvadratické rovnice tak, jako Hitler nenáviděl židy.

Jsou to svině zlé, se zatracenýma vzorcema schovanýma i v té nejčekanější pitomině, se zlou povahou a odérem zkažených vajec(nebo to budu já, u šprtání se potím :D). Jsou to nestvůry z bažin, co by utopily vlastní dítě. Zatracený diskriminante, proklínám tě! Proklínám všechny X na druhou a ze všeho nejvíc proklínám tu ženskou!

TA ŽENSKÁ. Esence hnusu. Zrůda. Obluda. Šedivá eminence s duší mozkomora.

Kdo u kristovy boty učí matiku? To už si rovnou může napsat do životopisu "za peníze mučím děti".

A já propadnu. A budu plakat. A pak mě matka vydědí... Načež skončím na ulici, kde si udělám byteček hnedle vedle Martina Mosťáka, když mě tam vtěstná. Budeme spolu žít v klidu a večeřet potulné psy. Budeme brát drogy. Navštíví náš tupej budoucí politik a napíše o nás knížku, která se bude jmenovat ŠMRDLENTO. A víte, co bude na konci? ZA VŠECHNO MŮŽE MATIKA!

Nejhorší na tom je, že už do toho čumím dvě hodiny a umím ještě míň, než když jsem začala.

Asi se na to všechno vybodnu a bude.

*děti, tenhle článek moc neřeště, fakt mi hráblo*

PS: Téma týdne je normálnost. Taky vám to přijde jako děsně blbý slovo? Jinak, doufám, že všichni budou psát o mě!:D

Já jdu. Kdybych náhodou nepřežila, většinu z vás jsem měla celkem ráda :P Piece má za úkol vás pozvat na pohřeb. Každý si vyberte kostým jednoho pokémona, ale vězte, že Pikaču má zamluvené zesnulá.
 


Komentáře

1 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 5. června 2012 v 17:14 | Reagovat

o matice ani nemluv, v pátek pšíu čtvrletku a myslím, že se z toho nervově zhroutím. Prostě nesmím dostat za pět, ale myslím, že k tomu neodvratně směřuju. Sejdeme sepod mostem...

2 Christine Sunrise Christine Sunrise | Web | 5. června 2012 v 19:51 | Reagovat

Matika mi ani tolik nevadí. Vzhledem k tomu, že jsem pochytila i ty tupé kvadratické rovnice s proměnnou, tak si fakt můžu gratulovat. Jediná věc, kterou z celýho srdce fakt nesnáším a vychází mi z ní dostatečná je naše drahá fyzika. A co nesnáším víc než vzorečky, příklady a debilní teorii, které nerozumím? Našeho šmajdajícího fyzikáře s milionem tiků (hyperbola... ale 10 jich bude určitě -.-")
Takže... se sejdeme pod mostem všichni a uděláme si dýchánek s lahví... vodky nebo čehokoliv :D

3 55 55 | 7. června 2012 v 21:21 | Reagovat

můžeš bydlet u mě, dům máme dost velkej ;-) a peníze spočítám za tebe, aby tě matika nerozptylovala už vůbec :-D btw po kvadratických rovnicích se mi stýská :-D

4 cassiopea-black cassiopea-black | 7. června 2012 v 21:45 | Reagovat

xD já tě plně chápu a lituju... zrovna dneska jsem si řikala, že už si snad hodim mašli... ta matika to je ještě horší než mozkomorův polibek, fakt že jo... a my ještě ke všemu máme blbou učitelku, která se rozhodla, že nám na poslední chvíli ještě víc zkazí známky... takže látku ani nevysvětlí, dá úkol na známky a další hodinu píšeme... a já mam zatim 5,5,5... jestli budu mít na výzo zase pětku, tak budu asi další případ ve zprávách... Avadu na tu potvoru!... no, drž se :) to zvládneš, ta mrcha tě nedostane! :-D ;-)

5 Patronka & povidkylucinka Patronka & povidkylucinka | Web | 8. června 2012 v 21:37 | Reagovat

Naprosto souhlasím.. Psala jsem písemku teď jsem psala celoroční písemku. Učitel je hrozná zákeřná mrcha ! :D Ne máme ho rádi, ale přesto uznejte, že tohle je docela podraz. Inu, dopadlo to tak, že jsem si týden od odhlášení a do termínu písemky slíbila, že se začnu učit. Samozřejmě pokaždé, když jsem si sedla k učebnici matematiky chtěli něco rodiče, spolužáci nebo mě přátelé prostě jednoduše táhli ven. Když jsem si konečně sedla k učebnici a všechny jsem poslala do kytek a vypla si mobil, byla na nočním stolku nedočtená hororová kniha - IT od Stephana Kinga. Určitě ti kdo knihu četli chápou, že jsem upustila učebnici s dutou ránou na zem, kde se rozevřela někde na úvodní straně a hltavě jsem se pustila do toho geniálního hororového románu... Jinak knihu bych doporučila všem koho horory baví a těm, kteří se nebojí klaunů. Kniha má skvělé recenze a je úžasná. Sakra zase jsem ztratila nit. No, abych to shrnula nemám ráda matematiku pro její nelogičnost... Jediné co mi zpříjemňuje hodiny, je náš úžasný třídní, který je ochotný ve všem pomoct. Jinak držím palce na učení.. Patronka :)

6 nel-ly nel-ly | Web | 9. června 2012 v 15:09 | Reagovat

Šmarja kvadratické rovnice, co já bych za ně dala...
nebudu škarohlíd, ale vážně, být to jen o tom, tak mám relativní klid... ale do toho mi tam nacpou kombinatoriku, analytickou geometrii, logaritmy, komplexní čísla, statistiku, planimetrii, trignometrii a vůbec další věci, který ani pojmenovat neumim
souhlasim, kdo to dobrovolně může učit? O_O jako mě to celkem baví se učit (no fakt :D uení na zpamět je u mě k ničemu, když to hned zapomenu), jenže především, když mi to jde a teď mi to prostě nejde
každopádně... s tebou zrovna teď ale vážně soucítim

7 Patronka Patronka | Web | 11. června 2012 v 21:06 | Reagovat

Je to tam! Musím se pochlubit! Matika za dva! Na víze se mi bude vyjímat malé roztomilé výborně :D... Doufám, že ti to taky nějak tak dopadne... Nezapomeň nám všem napsat :D... No nic potrhlá Patronka se radši loučí :)

8 Ettelean Ettelean | Web | 15. června 2012 v 16:32 | Reagovat

MATIKA. Sprostý slovo... kvůli tomu jsem se vy.rala na nástavbu. Nedala bych tu pitomou matiku. No a taky Ajinu ale jinak klídek. Matika je prostě debilní, tak hodně štěstí s ní :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žádná z povídek nebyla napsána za účelem zisku.
Všechny postavy, jejich charaktery a místa použité v knihách patří výhradně
J. K. Rowlingové.